A onda se jedno jutro probudis , umijes , pijuckas kafu sam i razmisljas...zasto sam ? Da li je vreme da se skrasis ? Da budes voljen i da zavolis , da prestanes da lutas , da uz jutarnju kafu dobijes poljubac i osmeh. Da li je vreme ili je kasno ???
Нема коментара:
Постави коментар