Sapnuli su mi bogovi, odupri se pozudi.. Prepusti se miru u zivotnoj blagodeti... Ne moze to svako razumeti nisu na putu vecnosti... Nadjoh sebe u sebi i pustih sebe iz sebe i dobih potvrdu...raduj se, jednom zivi se kao dete...
Ovde a ne znam gde sam. ... da li je ovo vredno necega ili nekoga. ... kazu mene je vredno. ... hahaha pa valjda sam ja vredan nekome osim s...
Нема коментара:
Постави коментар