Setajuci ulicama Done u Qataru , video sam veliko materijalno BOGATSTVO , ali I jos vece EMOTIVNO SIROMASTVO. Jad I beda...
Ovde a ne znam gde sam. ... da li je ovo vredno necega ili nekoga. ... kazu mene je vredno. ... hahaha pa valjda sam ja vredan nekome osim s...
Нема коментара:
Постави коментар